Tel:
Chiny Elektroniczne bramy obrotowe producent
Shenzhen Jiaxuntong Computer Technology Co., Ltd.
Zaufany producent bramek i automatów do bram z 15-letnim doświadczeniem!

Dom

Shenzhen Jiaxuntong Computer Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3

Shenzhen Jiaxuntong Computer Technology Co., Ltd.

Założona w Y1998, Jiaxuntong Computer Technology Co., Ltd, jest profesjonalnym programistą i producentem inteligentnego systemu kontroli dostępu do budynków i wysokiej klasy wyposażenia kanału, w tym statywu obrotowego, kołowrotu obrotowego, kołowrotu z klapą, kołowrotu z pełną wysokością i bramki prędkości.

Po latach starań w inteligentne aplikacje systemowe, złamaliśmy tradycyjne zasady, aby osiągnąć rewolucję w hi-tech, inteligentnych aplikacjach systemowych, wykorzystując nową koncepcję, która zamienia technologię w modne życie. Jako jedna z wiodących firm w branży, stworzyliśmy kanał sprzedaży w ponad 70 miastach w całym Chinach i ekspansję naszych rynków w krajach i regionach zamorskich.

Mamy w sumie 200 pracowników, w tym bardzo silny zespół ds. Badań i rozwoju z 30 inżynierami technikami reklamy. Są zawsze gotowi spełnić twoje prośby OEM / ODM. Opierając się na naszym doświadczeniu i kreatywności, nasze produkty cechują się niezawodną wydajnością i unikalnymi funkcjami. Stwarzanie najlepszych Sprzęt kanałowy w Chinach, Jiaxuntong jest zgodny z celem "Wiodącym w Chinach, znanym na całym świecie".

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów, skontaktuj się z nami, postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Jiaxuntong

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-6,000,000

Rok założenia : 1998

pc Export : 70% - 80%

Usługowe

Firma Zespół

Shenzhen Jiaxuntong Computer Technology Co., Ltd.
4. piętro Hengling Industrial area Longhua powiat Shenzhen Chiny
Tel:86-755-2983-8914
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Elektroniczne bramy obrotowe dostawca. © 2017 - 2021 electronicturnstile.com. All Rights Reserved.